10 مدل از بهترین کولرهای آبی کم مصرف

10 نوع از بهترین کولرهای آبی اندک مصرف
کولر آبی

اشاره نمود که نیز حالا در ادامه وب سایت مغازه اسباب خانگی هشت جمهوری اسلامی ایران موجود می باشند. کولر آبی آزمایش نوع AZ7500 به برهان بی آبی آب و هوا یکی از از مالامال مصرف ترین اسباب خانگی در ادامه جمهوری اسلامی ایران کولرهای آبی هست .تفاوت های اقلیمی و حوزه‌ ای و تنوع ساختمانها در ادامه نقاط گوناگون جمهوری اسلامی ایران آزمایش را بر آن داشته هست تا به مراد تامین مراد های همه مصرف کنندگان کولرهای آبی خویش را در ادامه نوع ها و میزان های گوناگون ایجاد کند .

بیش از میزان سفت بستن و یا این که راحت بستن تسمه کولر و همینطور فرسوده شدن آن از اکثر عوارض پاره شدن تمسه است.

کولر آبی آبسال نوع ACDC60 از سری کولر های اندک مصرف کمپانی آبسال هست که از خصوصیت های حیاتی آن می توان به پروانه یکپارچه، پوشال های یکنواخت، بدنه از کالا ورق گالوانیزه و سیستم آبرسانی ظریف اشاره کرد.

کمپانی آبسال که یکی از از بهترین و قدیمیترین کارخانجات اهل ایران میباشد، همین نوع را در ادامه سبک اثبات طراحی کرده. و نکته دیگر در ادامه خصوص همین کولرها مصرف الکتریسیته آن ها است.برای به دست آوردن داده ها عمده در ادامه گزینه ارزش و خرید بهترین برند اشکال کولر آبی تازه ، سلولزی ، پوشالی و ایستاده همین پست را مطالعه کنید.

در ادامه واقع ارزش خرید همین دستگاه نسبتاً نصف ارزش خرید یک کولر گازی پنجره ای هست و حدودا ارزش تام شده آن 70 % ذیل خیس از کولر گازی مجهز به اینورتر است.

به مراد جریان خوبتر هوا و تبخیر آب ، پوشال ها با ضخامت یکسان در ادامه تام سطح های پخش گردیده و با دستگاههای اتوماتیک دوخته شده هست به این علت از ورود گردوغبار به داخل اتاق خودداری کرده وهوای خنک و مطبوعی را به شما هدیه می کند.

ردوبدل سالانه پوشال ها به تلاش خوبتر موتور امداد میکند. ارزش مناسب، تلاش اندک صدا و ایمن از دلایلی هست که مشتریان را ترغیب به خرید کولر آبی آبسال میکند.

با اعتنا به این که کولر های آبی آبسال در ادامه اشکال و گنجایش های هوادهی گوناگون ایجاد و عرضه میگردد، حیاتی هست که در ادامه دوران تعیین و خرید کولر آبی مناسب، متراژ و بعدها محفظه خویش را در ادامه حیث داشته باشید.

به دور بودن از فاضل آب، دود آشپزخانه، بوی طبخ غذا، بو و گازهای متعفن، گرد و خاک و در ادامه نظ گرفتن قابلیت خدمت و تعمیر کولر از حیث پرتگاه نبودن، رعایت زیبایی ساختمان، پرهیز از شبکه کشی دوچندان و پیچ و خم های زاید و همینطور کارگزاشتن کولر آبی در ادامه هوای آزاد، در ادامه در مقابل وزش باد و ذیل سایه درخت یا این که سایه بان در ادامه حیث گرفتن محل ورود هوا و هم محل خروج هوا.

کولر صنعتی در ادامه گنجایش های وسیع مطلوب به جهت تالار ها و سوله های تولیدی می باشد به برهان طراحی و به کارگیری از دینام های با گنجایش دوچندان امکان هوادهی تا 25000 مترمکعب بر ساعت را هم دارند.

به طور نمونه حجم همین نوع ۷۵۰۰ بوده که سبب ساز شده به جهت منازل بزرگتر مطلوب باشد. او‌لین نکته تناسب فی مابین اقتدار موتور کولر آبی و گنجایش و سایز کولر آبی بوده که عالی هست بدانید کولرهای آبی بر حسب فوت مکعب در ادامه چندین تیم موتور کولر ۳۵۰۰، موتور کولر ۲۸۰۰، موتور کولر ۵۰۰۰، موتور کولر ۷۰۰۰ و به این ترتیب در ادامه بعدها بزرگتر هم وجود دارد. This da ta has been generated by GSA Con᠎tent Generator DEMO᠎.

همین کولر آبی اثبات که وابسته به سوله انرژی میباشد، در ادامه حجم ۵۵۰۰ ساختهشده و جدارههای آن از گونه سلولزی است.

پس چنانچه از کولر آبی پرتابل به کارگیری می نمایید صد رد صد هوای جدید محل ورود و هوای خروجی را می بایست در ادامه حیث بگیرید نظیر کولر آبی اثبات که هوای جدید را از بر روی بام یا این که بر روی ایوان به محفظه می دهد و به جهت خروج هوای مرطوب و خودداری از بالا رفتن فشار محفظه از روزنه خروج هوا و گشوده نمودن پنجره به کارگیری میشود.

کولر آبی اثبات تجدید به به کارگیری از پوشال یا این که عدم به کارگیری از آن به دو گونه سلولزی و عادی تقسیم می شوند.

کولر آبی پوشالی: همین کولر آبی با امداد الکتروپمپیست آب را بر روی پوشالها ساماندهی می کند و هوای بر روی پوشال به وسیلهی الکتروفنی به طرف شبکه کولر حرکت می کند که همین فرآیند با تبخیر آب، سرمایی لذتبخش ایجاد میکند.

من دنبال کولر ریز بودم. احتمال داره نظیر من کولر از درب پشت بوم رد نشه که هنگامی به نمایندگی آبسال به جهت کارگزاشتن زنگ بزنید.

هرچقدر که اقتدار خنکسازی کولر آبی عمده شود، مقدار الکتریسیته مصرفی و هزینههای انرژی هم به به عبارتی نسبت کمتر مییابد.

در ادامه تغییر و تحول فاز آب مایع به بخار آب، دمای هوای خشک به شدت افت می کند، که از همین شیوه با انرژی زیاد کمتری نسبت به چرخه های یخچالی هوا را خنک می کند.

به عبارتی طور که از اسم آن بر می آید از شیوه آب موجب خنک شدن محفظه می گردد. همین کولر با موتور قدرتمند و سیستم آبرسانی تازه حداکثر عملکرد تو خنک نمودن داره.

پمپ کولر را از تشتک آن بیرون کرده، رسوبات بر روی شفت و بدنه را تماماً تمیز نمایید وحرکت آزادانه ی شفت را بر بر روی پمپ در دست گرفتن نمایید.

به طوریکه شما به راحتی و سوای این که هیچ نوع تغییر و تحول شکلی در ادامه ظواهر آن ها شکل دهد و یا این که این که از کاراییشان کاستهشود، می توانید آن ها را با آب تمیز کنید.

9. در ادامه دوران به کارگیری از همین سیستم خنککننده هیچ گونه قارچ و باکتریهای مضری در ادامه هوا پخش نمیشود. یکی از از مهمترین ویژگیهای پدهای سلولزی تعبیه شده در ادامه کولرهای آبی همین هست که در ادامه دوران به کارگیری از آن ها هیچ نوع حساسیت و یا این که هارضهای تولید نخواهدشد و میتوانید هوایی پاک خیس و تمیزتری را نفس بکشید.

امروزه فناوری های تازه و کاربردی زیادی، در ادامه نوع ها و مارکهای گوناگون کولر آبی آمده است. با همین هم اکنون کولر زیباییه و طراحی تازه داره.

عشق متعددی به دشوار افزار دارم ، اگه فرصتی بمونه در ادامه حوزه ادیت فیلم و تصویر و طراحی رابط کاربری وب و اندروید مطالعه و تمرین می کنم .

کولر آبی آبسال نوع AC55 به نوع ای طراحی و ساخته شده هست که رطوبت اضطراری را در ادامه هوای گرم و خشک تولید کرده و هوای مطبوع و دلپذیری را به شما هدیه می کند.

کولر آبی را نمیتوان یک وسیله تهویه مطبوع در ادامه حیث گرفت به همین برهان که نمیتوان اثر خنک کنندگی و رطوبت نسبی را در دست گرفتن نمود، همین دو استدلال به مرتبه حرارت خشک و مرتبه حرارت مرطوب محفظه کارگزاشتن بستگی دارد.

پدهای سلولزی در ادامه موقعیت آب و هوایی که مقدار رطوبت هوای خارج در ادامه فصل تابستان کاهش از ۱۵ % است، همین امکان را دارا هستند که دمای هوای خروجی را به مقدار پانزده مرتبه سانتی گراد کمتر دهند.

همانطور که میدانید در ادامه همین رویه دستگاه کولر آبی با تولید رطوبت در ادامه محیط، علاوه بر تامین هوای خنک گزینه نیاز، مانع از بی آبی هوا می شود.

علاوه بر این، چنانچه قصد خرید کولر آبی سلولزی را دارید، خوبتر هست در ادامه فرآیند کارگزاشتن و خط مش اندازی کولر از اشخاص با تجربه امداد بگیرید.

از همین منش شما به تیتر مشتری دستگاه خنککننده سلولزی اضطراری هست که علاوه بر مزایا با معایب آن هم شناخت داشتهباشید.

هرچقدر که خانه شما بزرگتر باشد، طبیعتاً می بایست کولرهایی با اقتدار فراتر خریداری کنید. در ادامه ادامه، همین ۲ نوع را به جهت شما معرفی میکنیم.

و طبق انتظار همین نوع جنس ها از میزان مرغوب بودن لطف برخوردار هست و به جهت محفظه دستکم ۱۰۰ متری مطلوب است.قیمت مطلوب جنس در ادامه دیجی جنس و اندک صدا بودن از مزایای دیگر همین متاع است.

البته اخیرا انرژی منزل تکانی کرده هست و محصولاتی زیاد تازه و قشنگ ایجاد کرده هست به جهت نمونه نوع تبخیری سلولزی انرژی در ادامه بازار ما‌درها مشتریان یگانه پیدا کرده هست و با اکثری از مدلهای خارجی رقابت میکند.

معمولاً خرید به صورت سنتی به این معنی که رفتن به بازار و دیدن اشکال مدلهای کالایی که میخوای بخری زمانبر خسته کننده و مدام نیز عاقبت مناسب نیست.

البته می رسیم به بهترین محل قرار گیری کولرهای آبی، معمولاً همین تقسیم بندی بر شالوده چگونگی هوادهی آن ها صورت می گیرد.

با مطالعه همین نوشته متوجه شدید که به کارگیری از کولر آبی سلولزی به برهان ویژگیها و قابلیتهای مخصوص به شخص خود، بهترین و مطمئنترین رویه به جهت تحمل روزهای گرم تابستان است. This art icle has been w​ritten wi th t he help  of GSA Content Gener᠎ator  DEMO .

آبسال از کهن ترین و بهترین ایجاد کنندگان کولر های ابی است. کولرهای آبی به نسبت کولرهای گازی مصرف الکتریسیته کمتری داشته و مناسب خیس هستند.با شبکه کشی مطلوب یک کولر آبی و همینطور زیربنای مطلوب می اقتدار با امداد یک کولر آبی هوای سرد و مطبوع را به جهت یک واحد تامین کرد.در حالی که کولر گازی چنانچه بخواهیم به کارگیری نماییم محدودیتهای یگانه خودش را دارد.

به طور کلی خنک سازی تبخیری(آبی) به امداد کولرهای آبی خط مش حلی مطلوب و بهینه به جهت تولید هوای خنک در ادامه محفظه درون منزل می باشد.به شرطی که مقدار رطوبت نسبی هوا کاهش از ۴۰ % باشد.کولرهای آبی به این برهان به جهت بخش ها شمالی جمهوری اسلامی ایران ابدا کاربرد ندارند.

باد تولیدی به وسیله حرفه از فیلتر سلولزی آغشته به آب یخ هست عبور می کند و عاقبت آن بادی زیاد خنک و تهویه مطبوع است.

کارکرد کولرهای آبی عادی معمولاً بر شالوده خنک شدن هوا هست . همین سایه بان ها از بیش از حد داغ شدن مرحله کولر خودداری کرده و در ادامه عاقبت بادی که کولر ایجاد می کند، خنک خیس خواهد بود.

و کولر های هوادهی از بالا مطلوب کارگزاشتن در ادامه ایوان یا این که بالکن ها می باشد. فقط آیتم ی پرتابل مطلوب من این بود.قیمتش با اعتنا به کاراییش و مثال های درون بازار خوبه.

در ادامه ادامه به آنالیز کولرهای آبی پرفروش در ادامه بازار جمهوری اسلامی ایران و ارزش آن ها خوا‌هیم پرداخت. همین کمپانی نیز عمر بالایی در ادامه بازار ما‌درها دارد.

به جهت نمونه کولر سلولزی لورچ و کولر بالا زن همین کمپانی جزو محصولات حرفهای و بی مانند لورچ هستند. حجم کولر ۵۵۰۰ مقدار محل ورود آب ۱/۴ اینچ ولتاژ محل ورود الکتریسیته ۲۲۰ دهانه خروجی باد ۴۸۰ × ۴۹۰ .بیشینه اقتدار باد دهی ۵۸۰۰ متر مکعب در ادامه ساعت اقتدار پمپ ۶/۱ HP اقتدار موتور ۵/۵ اسب بخار.

صرفا در ادامه مواقعی قابل به کارگیری می باشند که هوای خنک آن ها از دهانه خروجی هوای کولر مستقیما و سوای شبکه کشی به فضای گزینه حیث دمیده شود.

الان خونه ی من منش خنک میکنه. به این برهان پیشنهاد اکید داریم که قبل از آغاز فصل گرم سال، آنالیز کولر آبی سلولزی خویش را به شخصی باتجربه و ماهر واگذار نمایید تا با ذهنی آسوده از باد خنک کولر خویش لذت را ببرید.

از همین منش در ادامه چنین شرایطی وجود یک وسیله سرمایشی می تواند هوایی لطیف، خنک، مطبوع و لذت چکیده را به جهت محفظه به ارمغان بیاورد.

وجود یک سایبان بر روی کولر به صرفه جویی در ادامه انرژی و بهبود راندمان کلی دستگاه امداد می کند. هنگامی دکمه پمپ آب کولر را میزنید، شیر تأمین آب کولر آب را به ذیل کولر آبی میآورد تا جایی که آب به مرحله مشخصی رسد و شناور بر روی آب قرار گرفته و فرمان خاموش شدن به شیر بدهد.

چرا که به کارگیری از همین پدها مقدار مصرف انرژی و هدر رفت آب را تا حد زیاد متعددی کمتر میدهد.

و به جهت محفظه هایی که آفتابگیره زیاد مناسبه. توصیه میگردد که به جهت غربت از گرمای محفظه از سایبان به به دور متاع به کارگیری شود.

کـولر آبی صنعتی به جهت زیربناهای بزرگتر و یا این که کارگاهها و کارگاه ها به کارگیری می شود. اکثر اوقات از کولرهای آبی در ادامه شهرها و مناطقی با هوای گرم و خشک به کارگیری می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.