برش لیزر فلزات مجموعه آرین لیزر

برش لیزر فلزات – تیم آرین لیزر
برش لیزر فلزات

به کارگیری از تکنولوژی لیزر به امری اضطراری به جهت صنعت های وسیع و ریز تبدیل گشته است، لذا جهت گسترش به دست آوردن و فعالیت و تجارت خویش و ارتقاء بهره وری و ارتقاء فرایند ایجاد ملزم به پیدایش رسانی تکنولوژی و دستگاه های خویش هستید.

در ادامه شکل خرید کردن همین دستگاه برش لیزری دوگانه می توانید نیز از امکان های دستگاه برش فلزات و نیز دستگاه برش غیر فلزات بهره ببرید.

در ادامه رویه برش لیزرهیچ نوع سوختگی بر روی طرح فعالیت و پلیسه پشت فعالیت شکل نمی گیرد. ⚡️باریکی عرض شیار و عدم وجود نیروهای مکانیکی بر بر روی ورق پایین برش: طراحی و چینش قطعات تولیدی بر بر روی ورق می تواند زیاد نزدیک به یکدیگر باشد.

لیزرهای فیبر هم وجود دارااست که زیاد کارآمد و به راحتی قابل تمرکز هستند. استحکام بالا هم وزن و دمای سیستم را کمتر می دهد، و موجب ذیل آوردن اینرسی حرکتی می گردد.

از گزاره مزایای دستگاه لیزر نوع ارتقاء بهرهوری و کمتر هزینههای تعمیر و مراقبت میباشد. ●بهره وری و بازده ایجاد را ارتقاء می دهد.

بهوجود وارد شدن تکنولوژیهایی که به طور کارآمد و اثر گذار فلزاتی از گزاره آهن، استیل، آلومینیوم و برنج را برش میدهند، منجر ارتقاء استدعا به جهت تولید و ایجاد متاع میگردد که در ادامه نتیجه، سبب ساز کمتر هزینهها و نگهداری بالاترین مرحله ایمنی میشود.

⚡️برخورد همین یون ها با قطعه فعالیت ایجاد گرمای زیاد متعددی می نماید که منجر ذوب شدن محل بازخورد میگردد و زیرا همین یون ها مهم شتاب متعددی میباشند به طور مداد مذاب از مرحله قطع می شود.

به جهت برش فلزات گوناگون از اشکال لیزرهای گوناگون به کارگیری میشود. لذا از دستگاه برش لیزر به جهت ایجاد قطعات صنعتی صرفا در ادامه مواردی که تعداد قطعه گزینه نیاز محدود و اندک باشد به کارگیری میشود .

همانگونه که میدانید قطعات صنعتی عمدتا به خاطر تعداد دوچندان و ایجاد انبوه با قالب و پرس ساخته می‌شوند که هزینه زیاد کمتری نسبت به برش با لیزر دارا هستند و درعین هم اکنون همین مسئله که دستگاه قالب و پرس نخست به مستقر ارزش زیاد بالایی را دارااست البته در ادامه ارتفاع دراز مدت زیاد مقرون به صرفه خیس خواهد بود .

مواد انعطاف پذیر و زیاد قابل انعطاف می توانند با اعتنا فوق العاده بریده شوند و در ادامه حین برش جا به جا نشوند.

در ادامه برخی موردها همین مزیت تا آن جا پیش می رود که هیچ به دور ریزی فی مابین قطعات همسایه نیست. برش لیزری اذن می دهد تا قطعات فعالیت سوای دخالت فیزیکی انسان و با میزان زیاد مقداری اقتدار پردازش شوند.

به خوبی اقتدار لیزر بالای آن ها می اقتدار انواع پیچیده را سوای زحمت با مقدار متعددی ایجاد کرد. انرژی متمرکز تام ارائه شده به وسیله دستگاه لیزر و در دست گرفتن CNC می¬تواند مواد را با ضخامت های گوناگون و انواع پیچیده به اعتنا برش دهد.

فلزات گوناگون نیاز به دستگاه برش لیزر فلزات یگانه خویش را دارا هستند به همین برهان که هر ماده نیاز به میزان مشخصی از انرژی به جهت رخنه شدن دارد.

آینه هایی که در ادامه دستگاه تعبیه شده، سبب ساز رفلکس پرتو های نور شده و همین فرایند منعکس شدن درونی نور را تقویت می نماید تا هنگامی که انرژی آن به حدی رسد که به تیتر جریان نور تک رنگ و منسجم که با اسم لیزر شناخته می شود از آینه دستگاه عبور کرده و به وسیله لنز دستگاه در ادامه نقطه ایی متمرکز شده و از دستگاه بیرون شود.

همین دستگاه ها به طور کلی به جهت برش فلز از روشهای متفاوتی به کارگیری می‌کنند که می توان به به کارگیری از فشار آب به جهت برش فلز اسم موفقیت (واترجت) و یا این که به کارگیری از تیغ های الماس و آلیاژ فلز بر را اسم موفقیت .

همینطور می توان حاشیه های برش ظریف تری را داشت. البته از حیث میزان مرغوب بودن دستگاه برش لیزر نازکی زیاد لطف را دارا هست و همینطور دست طراحان و ایجاد کنندگان قطعات صنعتی را گشوده می کند .

قطعات مهم جزئیات و صورت های پیچیده سوای انحصار و نگرانی از دستکم شعاع داخلی که به وسیله فرزکاری و بقیه رویه های اتومبیل کاری شبیه تحملی می شود، قابل تولید است.

⚡️در عمده موردها اجزای برش سپس از برش سوای هیچ عملیات اصلاحی، فورا فراهم کاربرد است. ⚡️این فرآیند یک فرآیند سوای تماس است، به همین مضمون‌ که قطعه فعالیت نیاز به گیره بندی پیچیده ندارد و به اندازه هست ذیل پرتو حالت دهی شود.

⚡️اگرچه برش لیزر یک فرآیند حرارتی است، حوزه‌ حقیقی که به وسیله لیزر گرم می شود زیاد اندک هست و بخش اکثر ماده گرم شده از محل برش بیرون می شود براین اساس میزان گرمای محل ورود به حجم ماده زیاد اندک است.

برشکاری ورق با لیزر یک فرآیند گرمایی هست که در ادامه آن یک اشعه لیزر متمرکز به جهت ذوب ماده در ادامه یک حوزه‌ گزینه به کارگیری قرار می گیرد.

لیزر تجاری به جهت برش مواد به جهت پیروی از یک سیستم در دست گرفتن حرکت CNC یا این که G- کد الگویی که می بایست برش دیتا شود بر روی مواد به کارگیری می کند.

دربرش لیزری به کار گیری اشعه لیزر از یک خروجی قدرتمند لیزر بر روی اجسامی که میخواهند بریده شوند انجام میشود. همین حرکت ساماندهی شده هد بر روی محور X،Y وZ و همینطور بضاعت در دست گرفتن اقتدار خروجی لیزر همه به خوبی وجود سیستم CNC میسر می شود.

اما دستگاه های لیزری وجود دارا هستند که توانمند به برش فولاد تا چندین سانت هم هستند, البته به برهان هزینه خرید کردن دوچندان و مصرف الکتریسیته بالا, به کارگیری از آن ها رایج نیست.

تیغه های قوی و گالوانیزه به کارگیری شده در ادامه دستگاه هم موجب شده مذاب سنگینی که بر اثر برش به وجود می آید به میز دستگاه آسیبی وارد نکند.

⚡️از همین رویه برشکاری نظیر رویه برش پلاسما در ادامه دستگاه های برش cnc هم می توان به کارگیری نمود. معمولاً کمپانی های ایجاد کننده همین دستگاه ها یک دوران معین را به جهت خدمت و استراحت دستگاه در ادامه حیث میگیرند و در ادامه بقیه موقعیت می توان به شکل مداوم از آن به کارگیری کرد.

مهندسان می توانند در ادامه کامپیوتر قبل از انجام برش، تجهیزات را به شکل سه بعدی ببینند و خطاهای موجود را برطرف کردن کنند.

می تواند انجام شود. چنانچه رغبت دارید ارزش دستگاه حکاکی لیزری را بدانید، متوسط ارزش آن از ۱۴ میلیون تومان شروع می شود و تا ۱۰۰ میلیون تومان ادامه دارد.

دستگاه برش لیزر آهن در ادامه مقایسه با بقیه دستگاه های لیزر گران ارزش خیس می باشد. مثل رویه های برش مکانیکی تیغه یا این که ابزار یگانه گران و مصرف شونده ای نیاز نخواهد بود.

⚡️هوا برش و یا این که به عبارتی برش هوا گاز و جوش اکسیژن – سوخت گاز از رویه هایی رایج و نسبتا مناسب قیمتی هستند که در ادامه آن ها سوخت ینی به عبارتی گاز به ملازم اکسیژن به جهت عملیات جوش دادن و یا این که برش دادن اشکال فلزات گزینه به کارگیری قرار میگیرد.

در ادامه هم اکنون حاضر از همین رویه به جهت جوش دادن لوله ها، به کارگیری جهت تعمیرات و تولید کارهای هنری به کارگیری میشود.

⚡️برای جوش دادن قطعات از رویه اکسیژن – سوخت گاز به کارگیری می شود. گزیده از جسم گزینه حیث که بریده می شود یا این که آب شده یا این که می سوزد یا این که تصعید می شود و به وسیله فشار گاز از بر روی جسم پاک می شود و در ادامه غایت مرحله بریده شده با میزان مرغوب بودن خیلی خوب تولید می شود.

دستگاه های برش لیزری در ادامه بدنه خویش مهم گزیده میباشند که اشعه لیزر را با حرارت و شدت متعددی به مرحله اجسام تابانده و منجر تغییر و تحول صورت دلخواه در ادامه اجسام می شوند.

معمولا دستگاه برش لیزری با لیزر CO2 فعالیت می نماید و از آن به جهت برش اکثر اوقات مواد غیرفلزی به جز مواد کانی نظیر کاشی, سرامیک, شیشه و آینه می توان به کارگیری کرد.

یکی از دیگر از مزایا همین رویه امکان برش بر بر روی تام فلزات هست در ادامه حالی که در ادامه رویه برشکاری پلاسما صرفا می توان فلزات رسانا بویژه فولاد را برش داد.

برش لیزری فناوری هست که در ادامه آن از اشعه لیزر به جهت برش و حکاکی بر بر روی پارچه, کاغذ, فلزات, چوب و …

⚡️برش پلاسما بر روی هر گونه فلز رسانا , فولاد قابل انعطاف , آلومینیوم , فولاد ضدزنگ (استاینلس استیل) و . ⚡️از دیگر مزایای به کارگیری از برش پلاسما می اقتدار به عدم نیاز به مهارت اپراتور اشاره کرد( نسبت به هوا برش).

از دیگر قابلیتهای دستگاه برش لیزر فلزات می اقتدار به قابلیت به کارگیری از آن ها به شکل ۲۴ ساعته و مداوم در ادامه کنار خط ایجاد اشاره کرد.

همین فرایند در ادامه دستگاه لیزر فلزات مطابق عملیات خاصی شکل می پذیرد. همین مزیت ملازم با عدم ضرورت به فعالیت بردن پیرایش پیچیده جیگ ها به همین مضمون‌ خواهد بود که به طور نمونه تغییر و تحول عملیات برش از متاع الف از کالا فولاد به متاع اصلی از کالا پلیمر در ادامه کسر دقیقه انجام می پذیرد.

⚡️ماشین برشکاری ورق با لیزر در ادامه مقایسه با اکثری دیگر از رویه های برش مکانیکی زیاد امن است. در ادامه برش لیزر فلزات با اعتنا به اشعه لیزر زیاد کاونی به جهت برش فلزات تغییر و تحول دمای قطعه قبل و سپس از برش زیاد اندک می باشد همین دستور منجر نگهداری خاصیت مکانیکی و فیزیکی قطعه برش کاری شده می گردد.

برش لیزری در دست گرفتن عددی کامپیوتری (CNC) معمولا از اپتیک، یک گاز کمکی و یک سیستم ساماندهی به جهت تمرکز پرتو لیزر به درون قطعه فعالیت به کارگیری میکند.

گاز کمکی (گاز برش) جهت مراقبت و خنک نمودن لنز و به طور همزمان جهت کنار زدن ماده ذوب شده از شیار برش به کارگیری می شود.

⚡️در همین رویه پیچیده یک گونه گاز محجوب (inert gas) به مجاورت یک قوس الکتریکی رانده می شود به طوری که در ادامه همین نقطه گاز به وسیله برق حامله شده و اطراف نقطه ی جوش حصاری به وجود می آید.

در ادامه همین رویه نقاط جوش یا این که برش خیلی تمیز و ظریف ترند و در ادامه اتصالات زیاد محکم خیس فعالیت می نمایند .

به راحتی به وسیله لیزر برش خورده و یا این که حکاکی می شوند. از حکاکی های دقیق تا برش فلزات سنگین.

⚡️فرایند به طور تام قابل در دست گرفتن به وسیله اتومبیل های CNC است. ⚡️محیط فعالیت تمیز بوده و عملکرد بالاست و راضی بودن کارمندان را در ادامه پی دارااست و با رویه های ایجاد دیگر قابل رقابت شدید است.

دستگاه های برش لیزر بر حسب اقتدار و اقتدار برش به دو جور برش فلزات و غیر فلزات تقسیم میشود که تیم آوای گلستان با دارا بودن دستگاه برش فلز لیزری ، فراهم ارائه سرویس ها می باشد.

افرادی که به دنبال خرید کردن دستگاه برش لیزری دست دوم میباشند می بایست از مجهز بودن دستگاه به پایانی فناوری لیزر اطمینان حاصل کنند. Da​ta was gener​at ed  wi th the  help of GSA᠎ Con te᠎nt Gen erat or  Demover​si᠎on !

به کارگیری می شود و نوعا همین فناوری در ادامه حوزه صنعت کاربرد دارد. نقشههای فنی، زیاد حیاتی میباشند و به طور گسترده در ادامه صنعت به کارگیری می‌شوند و به تیتر ابزاری جهت بهبود رابطه نیازهای فنی فی مابین طراح، مهندس و اتومبیل به کارگیری میشود.

در ادامه واقع از همین رویه نیز به جهت برشکاری و نیز به جهت جوشکاری به کارگیری میشود. از همین رویه می اقتدار به جهت برش اکثری از مواد غیر فلزی نظیر ام دی اف, پلکسی گلاس, پارچه, چرم طبیعی و مصنوعی, مواد پلاستیکی و برخی لاستیک ها به کارگیری کرد.

از صنعت های هنری و ریز نظیر هکاکی چرم و جواهرات تا صنعت های وسیع هواپیمایی و هوا فضا تمامی از دستگاه برش لیزری به کارگیری می کنند.

تولید و ایجاد اشکال قطعات تزیینی، قطعات استیل، قطعات فولادی به جهت مصارف در ادامه صنعت های گوناگون می تواند از گزاره دیگر قابلیتهای تکنولوژی برش لیزر محسوب شود.

دستگاه های CNC ایجاد لیزر میتوانند اشکال متفاوتی از لیزر را تولید نمایند.این لیزرها بااسامی: لیزر گازی، لیزر شیمیایی، لیزر رادیو اکتیو، لیزر جامد شناخته میشوند.بیشترین به کارگیری در ادامه صنعت فقط از دو گونه لیزر گازی و لیزر جامد است.

بیشترین به کارگیری از لیزرهای گازی و جامد است.این لیزرها در ادامه بخشهای متفاوتی تشکیل شده اند . رزوناتورها مهم یک عرصه گازی استاتیک میباشند نیازی به فشار و ظروف شیشه ای نمیباشد ، باعث به پس انداز در ادامه جایگزینی توربین و ظروف شیشه ای میشود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.