آدرس نمایندگی EBM در ایران

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

HyBlade، یک ساختار ترکیبی نوآورانه برای پرههای هواکش محوری است که نقاط قوت جدیدی به فن محوری ایبیام اضافه میکند.

فن Ebm آلمان

این سیستم ها که به سیستم های ترکیبی معروف اند، هم در تابستان و هم در زمستان مورد استفاده قرار می گیرند.

نمایندگی فروش فن Ebm Papst

برای حفظ بالانس دینامیکی در فن های سانتریفیوژ در طول دوره طولانی بهره برداری بهتر است که از فن فلزی استفاده شود؛ فن کویل های پلاستیکی قیمت ارزان تری دارند ولی برای مناطقی که در زمستان نیاز به آب بالای 80 درجه سانتی گراد است توصیه نمی شود.

به این ترتیب در ماههای زمستان دستگاه تبرید مرکزی خاموش میشود و آب خنک مورد نیاز زون داخلی از طریق برج خنک کننده یا کندانسورتبخیری و به وسیله چرخه باصرفه هیدرونیک تامین میگردد.

فن آکسیال در فرآیند های صنعتی که به توزیع حجم یکنواخت و زیاد هوا در فشار های کم نیاز باشد کاربرد دارد و بخش عمده ای از مصارف خانگی را در بر می گیرد.

فن کندانسوری Ebm

پارامتر دیگری که در انتخاب فن کویل باید مورد نظر قرار گیرد، فشار فن می باشد که 30 پاسکال برای حالت کم فشار و 120 پاسکال برای حالت پر فشار جهت استفاده در فن کویل های کانالی است.

نماینده فن Ebm

شاید بتوان دستگاه های مینی چیلر را به عنوان بهترین انتخاب برای سرمایش و یا گرمایش ساختمان هایی که می خواهند تهویه و سرمایش و گرمایش هر واحد را به صورت جداگانه تامین کنند، باشد.

نمایندگی فن Ebm Papst

یکی دیگر از مدلهای فن کویل که میتوانیم به آن اشاره کنیم مدل سقفی است که همچون فن کویلهای زمینی در ابعاد 200 الی 1000 فوت مکعب در دقیقه در اختیار شما قرار دارند و این موضوع یعنی شما برای بهترین انتخاب ابتدا جنس نیاز خود را در نظر بگیرید؛ اما در خصوص انواع فن کویلهای سقفی این موضوع را باید در نظر داشته باشید که محل قرارگیری آنها کجاست؛ زیرا شما برای انتخاب با سه مدل کاستی یک طرفه، چهار طرفه و توکار رو به رو هستید که این موضوع همانطور که گفتیم با نیاز شما ارتباط دارد.

هیتر گازی 640 انرژی نیاز به کانالکشی ندارد و بهصورت یونیت حرارتی بر روی پایه استاندارد نصب میگردد. 4. کویل: آرایش نحوه قرار گرفتن لوله ها و تعداد ردیف لوله ها، پوشش های حفاظتی روی فین ها که می تواند بلو فین یا گلد فین باشد، جنس لوله ها، تعداد فین ها در واحد طول و شکل موجی آن ها در فن کویل ها با برند های متفاوت، مختلف است.

جهت مشاهده و اطلاع از قیمتها، گارانتی و مشخصات فنی انواع فن کویلهای زمینی، سقفی و کانالی دماتجهیز، روی تب “مشخصات فنی” در صفحه هریک از محصولات زیر، کلیک کنید.

در این صورت اگر در همسایگی این ساختمان مسکونی ، ساختمان های دیگری نیز وجود داشته باشند بهتر است که برای به حداقل رساندن صدای کار دستگاه و جلوگیری از آزار و اذیت دیگران ، در بدنه دستگاه چیلر تراکمی ۳۰ تن تبرید مورد نظر از فن ebm آلمانی استفاده گردد و هر چند ممکن است مقداری به قیمت چیلر ۳۰ تن افزوده گردد ولی دستگاه هم کیفیت بالاتری خواهد داشت و هم بسیار کم صدا کار خواهد کرد.

برای فضاهای بیشتر از 900 مترمکعب بایستی از مدلهای 510 و 1560 انرژی با توجه به نوع کاربرد و فضا استفاده شود.

قیمت فن Ebmpapst

تفاوت اصلی آن ها نیز در این نکته است که سیستم vrf به کمک برق کار می کنند و کمپرسور آن ها به کمک موتور الکتریکی به چرخش در خواهد آمد.

کندانسور آب این چیلرها دارای دمای چگالش پایین تری بوده و به ایجاد نسبت تراکم کمتری در کمپرسور نیاز است.

فن بکوارد بسیار کارآمد هستند و نیاز به اسب بخار کمتر از دیگر فن ها دارند. از مهمترین آن ها نیز می توان به عدم نیاز آب جهت ایجاد سرمایش اشاره کرد.

اساس کارشان خارج کردن هوا جهت کنترل کیفیت هوای داخل ساختمان ، حذف بوها و رایحه های مزاحم و کاهش رطوبت هوا می باشد.

ارائه قیمتهای کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویتهای کن کالا محسوب میشود.

نوعی از فن کویل های سقفی محسوب می شوند و نحوه نصب آن به این شکل است که بخش کویل آن بالای سقف کاذب قرار می گیرد.

سادگی و انعطاف پذیری فن کویل ها چه از لحاظ ظاهر و چه ظرفیت، باعث شده است تا این سیستم نسبت به دستگاه های دیگر برتری داشته باشد.

فن کندانسور Ebm

از مزیت های این سیستم های سرمایشی و گرمایشی جدید آن است که دیگر به کانال کش هوا نیازی ندارند و یونیت های داخلی را می توان به کمک لوله کشی به یونیت های خارجی متصل کرد.

آلاینده های هوا در داخل اتاق باعث ایجاد مشکلات تنفسی مانند حساسیت، تحریک پذیر شدن برخی از نواحی بدن، مشکلات تنفسی و غیره می شود که ممکن است باعث ایجاد مشکلات عمده بهداشتی گردد.

انواع فن Ebm

حفاظت از انواع الکتروموتورها مانند کمپرسورها، فنها، پمپها و … 6. موتور: الکتروموتور های مورد استفاده در فن کویل ها در انواع سه دور و حداکثر ۸ دور می باشند.

عامل فروش Ebmpapst

دارای موتور 3 فاز با توان 2 اسب بخار و قدرت 1400 دور در دقیقه می باشد. از آنجا که تمام قطعات متحرک آنها محصور شده و همچنین دارای خواص کاهش ذرات هستند که آنها را برای استفاده در سیستم های آلودگی هوا و فیلتراسیون ایده آل می کند.

فن 80 تهویه *

1. نوع: از آن جا که فن کویل ها دارای انواع مختلفی می باشند، نوع کابری ساختمان، مساحت فضای موجود و محدودیت های عملیاتی بر انتخاب فن کویل موثر است.

فن 80 چیلر

در انتخاب فن کویل به این نکته توجه شود که فن کویل از نوع چند دور و کم صدا (Low noise) و با بلبرینگ های بسیار مطمئن باشد تا صدای کارکرد فن کویل کمتر از 35 دسی بل باشد.

قیمت فن Ebm

نحوه کارکرد فن کویل ها به دو نوع تقسیم می شود. 7. فن: این فن ها معمولا از جنس فلز و پلاستیک هستند.

این سیستم ها وظیفه ارسال آب و هوای سرد به درون واحدهای ساختمانی را به عهده دارند. بدین ترتیب اجرای لوله کشی و سایز لوله متصل به دستگاه ها نیز باید با توجه به آب سرد انجام گیرد.

نمایندگی فن Ebm در ایران

می توان مینی چیلرها را به چندین فن کویل از یک واحد متصل کرد و دمای هر فن کویل را به صورت مجزا، تنظیم کرد.

خرید فن Ebm

2. ظرفیت: فن کویل انتخابی باید متناسب با ظرفیت سرمایش و گرمایش محیط باشد. برخی از فن کویل ها می توانند در آن واحد هم برای سرمایش بخشی از محیط و هم برای گرمایش بخش دیگر مورد استفاده قرار بگیرند.

هواکش های نوع دایرکت درایو برای استفاده در محیط های فشار استاتیک و دبی حجم پایین است. به طور مثال در برخی فن کویل ها معمولاً در قسمت کویل از لوله مسی سایز 3/8 اینچ سه ردیفه استفاده می شود و برخی دیگر کویل از نوع دو ردیفه ولی با قطر ½ اینچ است که علاوه بر افزایش راندمان فن کویل، کاهش افت فشار جریان سیال عامل را نیز به همراه خواهد داشت.

اواپراتور پرهدار: نوعي از اواپراتورها نوع پوسته و لولهاي ميباشند كه در آنها به منظور افزايش سطح خارجي و در نتيجه بهبود راندمان سرد كردن هوا، پرههايي (فين) به عنوان سطح ثانويه جذب حرارت بر روي لولهها قرار گرفتهاند.

کاملا طبیعی است که بگویم سیستم های سرمایش و گرمایش در مناطق گرم و مرطوب با سیستم های سرمایش و گرمایش در مناطق سرد و خشک متفاوت است.

فن تهویه خارجی

کمپانی EBM رهبر فکری جهان در تولید فن و دستگاههای تهویه است. در معماری جدید نحوه قرار گیری سیستم های سرمایشی و گرمایشی به گونه ایست که حداکثر بهینه سازی انرژی را داشته باشند.

فن 80 Ebm

البته این سیستم ها مانند ghp بهینه نبوده و کمک گرفتن از جریان برق برای ایحاد گرمایش در کشوری مانند ایران، زیاد به صرفه نخواهد بود.

هرچند در خلال جنگ جهانی دوم در سال 1935، آلمان از فن جریان محوری برای تولید هوا و القاء هوا برای دیگهای بخار استفاده کرد.

در زمان شروع به کار، فن کویل با تمامی ظرفیت خود اقدام به ایجاد هوای سرد یا گرم میکند، تا دمای فضای مد نظر به نقطه مطلوب برسد. Po st was g en᠎er at᠎ed by G​SA Con tent Generator  Dem​over​sion!

برای ایجاد یک مقاله خودکفا، روش خود را در بخش 2 خلاصه می کنیم. همچنین باید اشاره کنیم که سیستم های vhr و ghp نیازی به تاسیسات موتورخانه، لوله کشی های آب، بویلر و …

تیغه این مدل در شکل های مختلف ایرفویل ، پارویی و زاویه متغیر هستند. استفاده از سیستم های تهویه و اگزاست فن در ساختمان ها در هنگام حریق خسارات ناشی از حریق و خفگی را به حداقل میرساند.

فن سیرکوله گلخانه که با نام جت فن نیز شناخته شده است، یکی از بهترین سیستم های تهویه در گلخانه ها، سالن های کشت قارچ و مرغداری ها می باشد که علاوه بر گردش دائمی هوا موجب یکنواخت سازی دما و رطوبت می گردد.

شرکت برق و صنعت بین الملل تولید کننده و عرضه کننده انواع فن و هواکش و بلوئر، دمنده صنعتی، هواکش های صنعتی، فن سانتریفوژ و فن محوری با بالاترین استاندارد ایمنی و بالاترین سطح کیفی در زمینه صنایع حرارتی و برودتی مرغداری ها، سردخانه ها، سالن های نگهداری میوه جات و گلخانه ها، محصولات خود را مطابق با آخرین استانداردهای صنعتی و ایمنی با کیفیت بالا و هزینه و قیمت بسیار کم به شما هموطنان گرامی عرضه میدارد.

انتخاب فن کویل مناسب در کیفیت هوای فضاهای مورد نظرو نحوه عملکرد سیستم تهویه مطبوع بسیار موثر می باشد. از جمله آن ها می توان به سیستم تهویه مطبوع مرکزی گازسوز ghp و سیستم تهویه مطبوع الکتریکی hrf اشاره کرد.

در مقاله فن کویل و انواع آن به نحوه عملکرد این دستگاه ها و انواع دسته بندی ها پرداختیم. کولرهای گازی را هم می توان بر اساس نوع کارکردشان به دو دسته کولر اسپلیت و کولر گازی پرتابل دسته بندی کرد.

در این دسته قرار دارند. از این رو استفاده کردن از کولرهای گازی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.

هواکش های محوری نسبت به هواکش های سانترفیوژ قادر به جابه جا کردن حجم هوای بیشتری می باشند در صورتی که برای فشارهای استاتیکی بالا کاربرد ندارند و باید از فن صنعتی سانترفیوژ استفاده کرد.

وجود دریچه ها برای جریان هوا در تمام گلخانه ها به از بین رفتن طبیعی گرما کمک خواهد کرد و موجب تهویۀ طبیعی خواهد شد اما توجه داشته باشید که این مورد در هوای عادی و یا گیاهان غیر حساس کاربرد خواهد داشت و برای دیگر شرایط حتماً باید از فن گلخانه ای استفاده کنید.

برخی دیگر از فن کویل ها نیز تنها می توانند در یک لحظه وظیفه سرمایش و یا گرمایش محیط را به عهده بگیرند.  Th is a᠎rt icle w as ​done ᠎by GSA᠎ Content Gen​erat or  Demoversion!

از جمله این فاکتورها می توان به آب و هوای منطقه سکونت، تعداد افراد موجود در منزل، میزان رطوبت هوا، میزان تغییرات دمایی در فصل ها مختلف و …

5. بدنه: بهتر است در انتخاب بدنه فن کویل به این نکته توجه شود که بدنه از نوع یکپارچه باشد تا در طول زمان باعث ایجاد لرزش و صدا بین بخش های مختلف بدنه نشود.

در محاسبات سر انگشتی، در انتخاب فن کویل می توان از جدول زیر که بر اساس متراژ ساختمان و حداکثر سرعت فن است، استفاده نمود.

در معماری های قدیمی تر انواع رادیاتورها را در زیر پنجره ها قرار می دادند که خود باعث هدر رفت انرژی می شد.

4. پرهها و موتور فن را با استفاده از بازکردن پیچها و پایانهها از جای خود خارج کنید. این شرایط باعث میشود که دود به صورت کامل به سمت بیرون خارج شود.

اشاره کرد. تمامی این فاکتورها می توانند در انتخاب بهترین سیستم سرمایش و گرمایش منزل شما تاثیر مستقیم بگذارند. با توجه به اینکه فن کویل یک محصول دو فصلی می باشد، ملاک انتخاب بار سرمایشی در فصل تابستان، در نظر گرفته می شود، زیرا ظرفیت یک مبدل حرارتی برای انتقال حرارت آب سرد ، تقریبا نصف مقدار آن در حالت مصرف آب گرم می باشد.

بهتر است برای انتخاب بهترین سیستم، بعد از انجام تحقیقات و جمع آوری اطلاعات، بهتر است با متخصصین این حوزه تماس گرفته و از آن ها برای گرفتن یک انتخاب مطمئن، کمک بگیرید.

کنترل اتوماتیک دستگاه بر اثر خاموش و روشن شدن فن و انتخاب دستی دورفن (کند، متوسط، تند) همراه با توزیع نامناسب هوا دراتاق، نوسانات دما و نیز تولید صدا است.

مهم ترین اصل در زمان انتخاب و خرید فن تهویه آشپزخانه حفظ ایمنی و سلامتی افرادی است که در آشپزخانه مشغول به فعالیت هستند.

ویژگیهای بارز آن طراحی آئرودینامیکی پیچیده و با وزن کم است. وجود تکنولوژی پیشرفته در ساخت آن . در ابتدا باید میزان بار برودتی/حرارتی کل (محسوس و نهان تبخیر) هر فضا تعیین گردد.

3. ابعاد: ابعاد فن کویل انتخابی به خصوص در رابطه با فن کویل های سقفی و کاستی باید مناسب فضای نصب مورد نظر باشند.

این امر در برخی ساختمانهایی که شبها مورد استفاده ندارند در مصرف انرژی صرفه جویی قابل ملاحظهای خواهد کرد. به دلیل تجمع بخار و رطوبت در حمام، آشپزخانه و محل حضور لباسشویی، این فنها معمولاً در آن مناطق مورد استفاده قرار می گیرند .

به روز شده در تاریخ سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱. ندارند و سیستم آن ها به صورت کاملا یکپارچه وظیفه سرمایش و گرمایش ساختمان را به عهده می گیرند.

یکی از سیستم های سرمایش خانه ها، کولرها هستند. بدین طریق که آب سرد تولید شده توسط دستگاه (مشابه آب سرد کن)، از طریق مدار لوله کشی به توزیع کنندههای حرارت (فن کویلها یا هواسازها) هدایت میشود و سرمایش هوای محیط انجام میگیرد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.